Thursday, September 8, 2016

Grapes 77 cents/lb

Let's not make it complicated. Check your ads and find what's on sale at different stores and go for it. Eating fruits and veggies does not have to be expensive. You'll find 2 for 1's, 5 for a $1, .99 specials, etc. 

This morning is started off with a bowl of grapes. Was that easy or what?


Have a wonderful day. Peace. 
Post a Comment